ŚWIETLICA 2018/2019

I półrocze

 

Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel Miejsce
poniedziałek 6:45-8:15 Strzelecka Wiesława Budynek „A”
7:00-8:00 Kurczewska Dagmara Budynek „B”
8:00-9:00 Kurczewska Dagmara Budynek „A”
11:00-12:00 Schäfer Izabela Budynek „A”
11:45-12:00 Madajska Emilia Budynek „A”
12:00-13:00 Madajska Emilia/ Schäfer Izabela Budynek „A”
13:00-14:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
14:00-15:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
14:00-15:00 Strzelecka Wiesława Budynek „B”
15:00-16:00 Madajska Emilia Budynek „A”
15:00-16:00 Strzelecka Wiesława Budynek „B”
16:00-17:00 Madajska Emilia Świetlica łączona
wtorek 6:45-8:15 Łukowiec Karolina Budynek „A”
7:00-8:00 Strzelecka Wiesława Budynek „B”
11:45-12:00 Madajska Emilia Budynek „A”
12:00-13:00 Madajska Emilia/ Schäfer Izabela Budynek „A”
13:00-14:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
13:00-14:00 Łukowiec Karolina Budynek „B”
14:00-15:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
14:00-15:00 Łukowiec Karolina Budynek „B”
15:00-16:00 Madajska Emilia/ Schäfer Izabela Budynek „A”
15:00-16:00 Łukowiec Karolina Budynek „B”
16:00-17:00 Madajska Emilia Świetlica łączona
środa 6:45-8:15 Schäfer Izabela Budynek „A”
7:00-8:00 Łukowiec Karolina Budynek „B”
9:00-10:00 Schäfer Izabela Budynek „A”
10:00-11:00 Schäfer Izabela Budynek „A”
11:00-12:00 Schäfer Izabela Budynek „A”
11:45-12:00 Madajska Emilia Budynek „A”
12:00-13:00 Madajska Emilia/ Schäfer Izabela Budynek „A”
13:00-14:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
13:00-14:00 Strzelecka Wiesława Budynek „B”
14:00-15:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
14:00-15:00 Strzelecka Wiesława Budynek „B”
15:00-16:00 Madajska Emilia Budynek „A”
15:00-16:00 Schäfer Izabela Budynek „B”
16:00-17:00 Madajska Emilia Świetlica łączona
czwartek 6:45-8:15 Łukowiec Karolina Budynek „A”
7:00-8:00 Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „B”
11:45-12:00 Madajska Emilia Budynek „B”
12:00-13:00 Madajska Emilia/ Schäfer Izabela Budynek „A”
13:00-14:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
14:00-15:00 Madajska Emilia Budynek „A”
14:00-15:00 Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „B”
15:00-16:00 Madajska Emilia Budynek „A”
15:00-16:00 Schäfer Izabela Budynek „B”
16:00-17:00 Madajska Emilia Świetlica łączona
piątek 6:45-7:30 Schäfer Izabela Budynek „A”
7:00-8:00 Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „B”
7:30-8:15 Strzelecka Wiesława Budynek „A”
11:45-13:00 Madajska Emilia Budynek „A”
13:00-15:00 Madajska Emilia/Sobolak-Joniak Katarzyna Budynek „A”
14:00-16:00 Kurczewska Dagmara Budynek „B”
15:00-16:00 Madajska Emilia Budynek „A”
16:00-17:00 Madajska Emilia Świetlica łączona