KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia/ Godzina
1. Affelt Elżbieta Pierwsza środa miesiąca /8.15-9.00
2. Betkier Agnieszka Środa 12.15-13.00
3. Bortnowska Grażyna Pierwszy poniedziałek miesiąca 14.05-14.50
4. Buzuk Alicja Wtorek 15.00-16.00
5. Cołbecka Izabela Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 12.15-13.00
6. Deręgowska Kamila Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 11.10-11.55
7. Dobrzyńska Aneta Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 14.00-14.50
8. Drapała Janusz Pierwszy wtorek miesiąca/ 14.0014.45

 

9. Dyrda Sylwia Pierwszy piątek miesiąca/ 11.10-11.55
10. Ewertowska Anna Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 10.50-11.55
11. Figurski Bartłomiej Czwartek 14.00-15.00
12. Gąsiorowska Marzena Pierwsza środa miesiąca/ 13.10-14.00
13. Gręźlikowska-Ramlau Ewelina Pierwszy wtorek miesiąca/ 15.40-16.30
14. Iwańska Maria Pierwszy wtorek miesiąca/ 13.10-13.50
15. Jankowski Damian Pierwszy wtorek miesiąca/ 11.10-11.55
16. Jaskólski Seweryn Poniedziałek 13.10-13.55
17. Kacprowicz Agnieszka Poniedziałek 13 – 14
18. Kamińska Maria W godz. pracy logopedy
19. Koepke Agnieszka Pierwsza środa miesiąca/ 10.05-10.50
20. Komenda Nina Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 12.00-13.00
21. Kornetowska Joanna Pierwszy wtorek miesiąca/ 12.15-13.00
22. Kosek Iwona Pierwsza środa miesiąca/ 10.05-10.50
23. Kuczyńska Ewelina Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 14.45-15.30
24. Kliś Tomasz W godzinach pracy psychologa
25. Łukowiec Karolina Pierwszy wtorek miesiąca/ 12.15-13.00
26. Łuszczak Anna Ostatni piątek miesiąca/ 15.00-15.45
27. Madajska Emilia Wtorek 11.00-12.00
28. Muzalewska Daniela Pierwszy wtorek miesiąca/ 14.05-15.50
29. Omiotek Justyna Drugi wtorek miesiąca/ 12.00-13.00
30. Peret Krzysztof Pierwszy czwartek miesiąca/ 10.05-10.50
31. Piotrowska Jolanta Pierwsza środa miesiąca/ 12.00-12.45
32. Ks. Łukasz Płóciennik Poniedziałek 12.15-13.00
33. Radecka Bogumiła Wtorek 13.00-14.00
34. Radosz Paulina W godzinach pracy pedagoga
35. Rogalska Karolina Pierwszy piątek miesiąca/ 10.05-10.50
36. Rybińska Anita Pierwszy czwartek miesiąca / 15.00-15.45
37. Rytka Katarzyna Wtorek 13.00-14.00
38. Sadowska Ewelina Poniedziałek 11.30-12.00
39. Schäfer Izabela Pierwsza środa miesiąca 8.15-9.00
40. Sobolak-Joniak Katarzyna Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 12.00-12.45
41. Sojka Tomasz Pierwszy czwartek miesiąca/ 13.10-13.55
42. Stawska Monika Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 15.00-15.45
43. Strzelecka Wiesława Pierwsza środa miesiąca/ 8.15-9.00
44. Struzik Renata Ostatni czwartek miesiąca/ 13.00-14.00
45. Szulc Grzegorz Pierwszy poniedziałek miesiąca/ 15.00-15.45
46. Świderek Wojciech Pierwszy wtorek miesiąca/ 15.45-16.30
47. Trojan Agnieszka Piątek 12.15-13.00
48. Wilczyńska Joanna Pierwszy piątek miesiąca/ 7.30-8.15
49. Wojke Sylwia Pierwszy piątek miesiąca/ 11.30-12.00
50. Zając Marta Pierwszy piątek miesiąca/ 11.30-12.00
51. Żurawska Magdalena Pierwszy czwartek miesiąca 15.45-16.45